Paziņojumi

Vienā solī par Ukrainu! “Latvijas Finieris” atbalsta “Dod pieci!” labdarības maratonu, sniedzot finansiālu atbalstu un piedaloties labdarības skrējienā

19. decembris, 2022

Pagājušajā sestdienā, 17.decembrī, Rēzeknē norisinājās otrais no kopskaitā septiņiem “Dod pieci!” labdarības maratoniem. Šogad labdarības maratonu mērķis ir atbalstīt Latvijā nonākušos ukraiņu bērnus, ziedojumus novirzot bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai - medicīniskajai aprūpei, psiholoģiskajam atbalstam, apģērbam un skolas piederumiem. “Latvijas Finieris” šogad ir galvenais atbalstītājs Rēzeknē notiekošajam maratonam, ziedojot 10 000 eiro un uzņēmuma darbiniekiem kopā ar Tomu Grēviņu, dīdžeju un labdarības kustības "Dod pieci!" aizsācēju, skrienot 42km garo distanci, tādējādi gan solidarizējoties ar ukraiņu tautu, gan atbalstot Latvijas Radio 5 iniciatīvu.

Dod pieci maratona komanda

“Latvijas Finiera” koncerns jau kopš karadarbības sākuma aktīvi nosodīja agresorvalstis Krieviju un Baltkrieviju, pārtraucot jebkāda vieda sadarbību ar tām. Visa gada garumā kopā ar sadarbības partneriem koncerns sniedza finansiālo atbalstu cietušo Ukrainas karavīru ārstniecībai, rehabilitācijai, kultūras mantojuma saglabāšanai un citiem nozīmīgiem mērķiem Ukrainā. Līdz šī gada beigām koncerns “Latvijas Finieris” Ukrainas atbalstam būs kopumā novirzījis 2,2 miljonus eiro. Starp tiem 124 000  eiro tika saziedoti “Latvijas Finiera” trīsdesmitās jubilejas svinību ietvaros, kad klienti un sadarbības partneri tika aicināti atbalstīt un apgādāt ar ekipējumu Latvijas mikroķirurģijas mobilo vienību, kas strādā frontes pirmajās līnijās Ukrainā.

Noskaties interviju ar AS "Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētāju Uldi Biķi.

Latvijas Finiera atbalsts Ukrainas tautai turpināsies arī nākamgad. Mums kopā jādara viss, lai karš tiktu izbeigts pēc iespējas ātrāk.

Vairāk par labdarības kustību "Dod pieci!" šeit.

Seko mūsu sociālo tīklu kontiem!

Latvijas Finieris

Riga Wood