Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Informācija meža īpašniekiem


FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood. Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

No 2018.gada 1.jūlija veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3 tikai par PEFC 100% certified sertificētiem finierklučiem. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībāmKokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju.

Papildu informācija

Tālr.: mob. tālr.: 26164638, 26476161, E-pasts: uvis.dudins@finieris.lvartis.podnieks@finieris.lv

Jaunumi
Koklaukuma "Grobiņa" cenau izmaiņas

Ar 2018.gada 23.jūliju izmaiņas bērza finierkluču iepirkšanas cenās AS "Latvijas Finieris" koklaukumā "Grobiņa".

"Verems" iepirkšanas cenu izmaiņas.

Ar 2018.gada 1.jūliju izmaiņas RSEZ SIA "Verems" bērza finierkluču iepirkšanas cenās. Apmaksa par pieņemtajām kravām 2018.gada 3.ceturksnī tiks veikta 30 dienu laikā.

Koklaukuma "Bolderāja" iepirkšanas cenu maiņa

Ar 2018.gada 1.jūliju izmaiņas AS "Latvijas Finieris" koklaukuma "Bolderāja" bērza finierkluču iepirkšanas cenās. Finierkluču kravu piegādes, bez iepriekšējas saskaņošanas, var tik ierobežotas. Apmaksa par pieņemtajām kravām 2018.gada 3.ceturksnī tiks veikta 30 dienu laikā.

Pieraksties jaunumiem

Esmu iepazinies (-usies) ar Privātuma politiku un piekrītu datu apstrādei tās ietvaros.

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes