Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus no meža īpašniekiem visā Baltijā, gan norādītajos uzņēmuma koklaukumos, gan mežā pie ceļa.

Informācija meža īpašniekiem


FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood.   Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

No 2018.gada 1.jūlija veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3 tikai par PEFC 100% certified sertificētiem finierklučiem, kas pieņemti uz šķirošanas līnijas. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus (FSC 100%; FSC Mix Credit; FSC Controlled Wood; PEFC 100% Certified) finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībām (no 01.01.2020. jaunas !), Kokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju. Piegādātājiem, kuri neveic FSC ® sertificētu kokmateriālu piegādes, pirms cirsmas izstrādes un kravas piegādes jāpārbauda Ciršanas apliecinājums “Meža biotopu instruments”  http://latbio.lv/MBI un, ja šajā datu bāzē kādam cirsmas nogabalam tiek uzrādīts “Iespējams aizsargājams meža biotops vai noteikti vides aizsardzības ierobežojumi” , nepieciešams veikt cirsmas Apsekošanu, novērtējot iespējamos biotopus un aizpildot anketu. Aizpildīta un parakstīta anketa (tās kopija) par katru cirsmu pievienojama piegādājamās kravas dokumentiem. AS Latvijas Finieris un RSEZ SIA "Verems" bērza finierkluču iepirkšanas procesa ietvaros, saņemot piegādātās kravas pavaddokumentus, pēc īpašuma kadastra numura, dabas datu pārvaldības sistēmā "Ozols" tiks pārbaudīta aizsargājamu biotopu neesamība tajā. Koksne no biotopu teritorijām netiek pirkta!

Papildu informācija

Mob. tālr.: 26164638 ; e-pasts: uvis.dudins@finieris.lv un Mob. tālr.: 26476161 ; e-pasts: artis.podnieks@finieris.lv

Jaunumi
Par koklaukumu "Bolderāja"

Cienījamie finierkluču piegādātāji, Koklaukumā "Bolderāja" šobrīd ir iestājusies situācija, ka koklaukuma aizpildījuma dēļ nevaram garantēt atvesto kravu operatīvu pieņemšanu.

"Verems" koklaukumā finierkluči

Uzmanību ! Ar 2021.gada 26.februāri RSEZ SIA "Verems" koklaukums uz nenoteiktu laiku pārtrauc bērza finierkluču iepirkšanu, Pēdējās kravas var tikt piegādātas līdz 25.februāra plkst. 16:30. Piegādes iepriekš saskaņojot ar koklaukuma administrāciju.

Fnierkluči mežā, pie ceļa

AS "Latvijas Finieris" ar 2021.gada 19.februāri uz nenoteiktu laiku ir pārtraucis iepirkt bērza finierklučus mežā, pie ceļa.

Bērza finierkluči koklaukumā "Kuldīga"

Uzmanību ! Ar 2021.gada 25.februāri AS "Latvijas Finieris" koklaukums "Kuldīga" uz nenoteiktu laiku pārtrauc bērza finierkluču iepirkšanu, Pēdējās kravas var tikt piegādātas līdz 24.februāra plkst. 16:30.

Bērza finierkluči koklaukumā "Bolderāja"

Uzmanību ! Ar 2021.gada 25.februāri AS "Latvijas Finieris" koklaukums "Bolderāja" uz nenoteiktu laiku pārtrauc bērza finierkluču iepirkšanu.

Ir pieejama jauna grāmata par Bērzu !

Iznākusi no somu valodas tulkota grāmata “Bērzu audzēšana un izmantošana”. Grāmatā apkopotas zināšanas par bērza audžu atjaunošanu, audzēšanu un koksnes ieguvi, kas balstītas uz ilgtermiņa pētījumiem un praktisko pieredzi. Lai arī Latvijas un Somijas daba atšķiras, vairums likumsakarību mežsaimniecībā ir vienādas. Tādēļ šī grāmata var kalpot par lielisku informācijas avotu visiem, kuri audzē un izmanto bērzu. Grāmata elektroniskā formātā ikvienam ir brīvi pieejama “Latvijas Finiera” mājas lapā, sadaļā “Dokumenti”. Par iespēju tikt pie grāmatas drukātās versijas lūgums sazināties ar Agri Meilertu (Tālr.: 28600122; e-pasts: agris.meilerts@finieris.lv).

Jaunas bērza finierkluču kvalitātes prasības

Ar 2020.gada 1.janvāri AS "Latvijas Finieris" un RSEZ SIA "Verems" ir spēkā jaunas bērza finierkluču kvalitātes prasības un ir noteikts jauns sortimentu maksimālais caurmērs ar mizu 60cm.

Pieraksties jaunumiem

Esmu iepazinies (-usies) ar Privātuma politiku un piekrītu datu apstrādei tās ietvaros.

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes