Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus no meža īpašniekiem visā Baltijā, gan norādītajos uzņēmuma koklaukumos, gan mežā pie ceļa.

Informācija meža īpašniekiem


FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood.   Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

No 2018.gada 1.jūlija veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3 tikai par PEFC 100% certified sertificētiem finierklučiem, kas pieņemti uz šķirošanas līnijas. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus (FSC 100%; FSC Mix Credit; FSC Controlled Wood; PEFC 100% Certified) finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībām (no 01.01.2020. jaunas !), Kokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju. Piegādātājiem, kuri neveic FSC ® sertificētu kokmateriālu piegādes, pirms cirsmas izstrādes un kravas piegādes jāpārbauda Ciršanas apliecinājums “Meža biotopu instruments”  http://latbio.lv/MBI un, ja šajā datu bāzē kādam cirsmas nogabalam tiek uzrādīts “Iespējams aizsargājams meža biotops vai noteikti vides aizsardzības ierobežojumi” , nepieciešams veikt cirsmas Apsekošanu, novērtējot iespējamos biotopus un aizpildot anketu. Aizpildīta un parakstīta anketa (tās kopija) par katru cirsmu pievienojama piegādājamās kravas dokumentiem.

Kontakpersonas iepirkumiem mežā, pie ceļa

Latvijā:     Loģistikas speciālists (SELF Loģistika) (darba dienās no plkst.8:00 līdz 16:00), tālr. 29447643   Vidzemē:  Ervins Svīķis, (darba dienās no plkst.8:00 līdz 16:00), tālr. 26106237

Papildu informācija

Mob. tālr.: 26164638 ; E-pasts: uvis.dudins@finieris.lv un Mob. tālr.: 26476161 ; E-pasts: artis.podnieks@finieris.lv

Jaunumi
Finierkluči Veremam

Uzmanību !!! Ar 2020.gada 30.martu RSEZ SIA "Verems" bērza Finierkluču iepirkšana uz nenoteiktu laiku tiek pārtraukta.

Finierkluču iepirkšanas pārtraukšana

Uzmanību !!! Ar 2020.gada 1.aprīli AS "Latvijas Finieris" koklaukumos "Bolderāja"; “Kuldīga” un "Variņi", kā arī SIA "4 Plus" koklaukumā Valmierā un SIA "Dižmežs" koklaukumā Krustpils pagastā bērza Finierkluču iepirkšana uz nenoteiktu laiku tiek pārtraukta. Arī mežā, pie ceļa, finierkluču iepirkšana tiek pārtraukta.

"Verems" cenu izmaiņas

Ar 2020.gada 21.martu izmaiņas RSEZ SIA "Verems" bērza finierkluču iepirkšanas cenās.

Jaunas bērza finierkluču kvalitātes prasības

Ar 2020.gada 1.janvāri AS "Latvijas Finieris" un RSEZ SIA "Verems" ir spēkā jaunas bērza finierkluču kvalitātes prasības un ir noteikts jauns sortimentu maksimālais caurmērs ar mizu 60cm.

Pieraksties jaunumiem

Esmu iepazinies (-usies) ar Privātuma politiku un piekrītu datu apstrādei tās ietvaros.

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes