Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Informācija meža īpašniekiem


FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood. Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

No 2018.gada 1.jūlija veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3 tikai par PEFC 100% certified sertificētiem finierklučiem. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībāmKokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju.

Piegādes līgumi

Ikvienam meža īpašniekam piedāvājam iespēju noslēgt finierkluču piegādes līgumu, piegādēm uz koklaukumiem, ar šķirošanas līniju. Ja līgumā atrunātie piegādes apjomi tiek izpildīti, mēs nodrošinām piemaksu 6% apmērā no finierkluču vērtības.

Kontakpersonas iepirkumiem mežā, pie ceļa

Vidzemē: Ervīns Svīķis, tālrunis 26106237

Papildu informācija

Tālr.: mob. tālr.: 26164638, 26476161, E-pasts: uvis.dudins@finieris.lvartis.podnieks@finieris.lv

Jaunumi
Finierkluču cenu izmaiņa reģionālajos iepirkšanas koklaukumos ar 11.janvāri.

Ar 2019.gada 11.janvāri izmaiņas bērza finierkluču iepirkšanas cenās AS "Latvijas Finieris" koklaukumos "Variņi" un "Grobiņa", kā arī SIA "Dižmežs"; SIA "4 Plus" koklaukumos Valmierā un Alūksnē.

Koklaukums "Kuldīga" uzsāk iepirkšanu!

Uzmanību !!! Ar 2018.gada 8.novembri uzsākta bērza finierkluču iepirkšana koklaukumā "Kuldīga".

Pieraksties jaunumiem

Esmu iepazinies (-usies) ar Privātuma politiku un piekrītu datu apstrādei tās ietvaros.

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes