Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Informācija meža īpašniekiem


FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood. Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

No 2018.gada 1.jūlija veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3 tikai par PEFC 100% certified sertificētiem finierklučiem. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus (FSC 100%; FSC Mix Credit; FSC Controlled Wood; PEFC 100% Certified) finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībām (no 01.01.2020. jaunas !), Kokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju. Piegādātājiem, kuri neveic FSC ® sertificētu kokmateriālu piegādes, pirms cirsmas izstrādes un kravas piegādes jāpārbauda Ciršanas apliecinājums “Meža biotopu instruments”  http://latbio.lv/MBI  un, ja šajā datu bāzē kādam cirsmas nogabalam tiek uzrādīts “Iespējams aizsargājams meža biotops vai noteikti vides aizsardzības ierobežojumi” , nepieciešams veikt cirsmas Apsekošanu, novērtējot iespējamo biotopus un aizpildot anketu. Aizpildīta un parakstīta anketa (tās kopija) par katru cirsmu pievienojama piegādājamās kravas dokumentiem.

Piegādes līgumi

Ikvienam meža īpašniekam piedāvājam iespēju noslēgt finierkluču piegādes līgumu, piegādēm uz koklaukumiem, ar šķirošanas līniju. Ja līgumā atrunātie piegādes apjomi tiek izpildīti, mēs nodrošinām piemaksu atbilstoši Piemaksu kritērijiem, kas spēkā ar 2020.gadu.

Kontakpersonas iepirkumiem mežā, pie ceļa

Vidzemē: Ervins Svīķis, tālrunis 26106237

Papildu informācija

Mob. tālr.: 26164638 un E-pasts: uvis.dudins@finieris.lv Mob. tālr.: 26476161 un E-pasts: artis.podnieks@finieris.lv

Jaunumi
RSEZ SIA "Verems" cenu izmaiņas no 1.janvāra

Ar 2020.gada 1.janvāri izmaiņas RSEZ SIA "Verems" bērza finierkluču iepirkšanas cenās. Iepirkti tiek arī 2,7m nominālgaruma bērza finierkluču sortimenti.

Jaunas bērza finierkluču kvalitātes prasības

Ar 2020.gada 1.janvāri AS "Latvijas Finieris" un RSEZ SIA "Verems" ir spēkā jaunas bērza finierkluču kvalitātes prasības un ir noteikts jauns sortimentu maksimālais caurmērs ar mizu 60cm.

Ar 1.11.2019. koklaukumu "Bolderāja" un “Kuldīga” cenu izmaiņas

Ar 2019.gada 1.novembri izmaiņas bērza finierkluču iepirkšanas cenās AS "Latvijas Finieris" koklaukumā "Bolderāja", Rīgā un koklaukumā “Kuldīga”.

Finierkluču iepirkšanas cenu izmaiņas reģionālajos koklaukumos

Koklaukumos "Variņi" un "Grobiņa", kā arī SIA "4 Plus" koklaukumos Valmierā un Alūksnē; SIA "Dižmežs" koklaukumā ar š.g. 8.oktobri izmaiņas bērza finierkluču iepirkšanas cenās.

Pieraksties jaunumiem

Esmu iepazinies (-usies) ar Privātuma politiku un piekrītu datu apstrādei tās ietvaros.

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes