Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Informācija meža īpašniekiem


FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood. Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

Par sertificētiem (FSC 100% un PEFC 100% certified) finierklučiem veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībāmKokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju.

Piegādes līgumi

Ikvienam meža īpašniekam piedāvājam iespēju noslēgt finierkluču piegādes līgumu, piegādēm uz koklaukumiem, ar šķirošanas līniju. Ja līgumā atrunātie piegādes apjomi tiek izpildīti, mēs nodrošinām piemaksu 6% apmērā no finierkluču vērtības.

Kontakpersonas iepirkumiem mežā, pie ceļa

Vidzemē: Ervīns Svīķis, tālrunis 26106237 Kurzemē: Artis Baraks, tālrunis 29265634

Papildu informācija

Tālr.: 67067329, mob. tālr.: 26164638, 26476161, E-pasts: uvis.dudins@finieris.lvartis.podnieks@finieris.lv

Jaunumi
Cenu izmaiņas koklaukumā "Bolderāja"

Ar 2018.gada 1.aprīli izmaiņas koklaukuma "Bolderāja" bērza finierkluču iepirkšanas cenās.

Cenu izmaiņas RSEZ VEREMS

Ar 2018. gada 15. janvāri izmaiņas RSEZ SIA "Verems" bērza finierkluču iepirkšanas cenās. Tiek iepirkti arī 4,80 m nominālgaruma finierkluču sortimenti.

Slēdzam piegādes līgumus

Tiek slēgti piegādes līgumi par bērza finierkluču piegādēm: RSEZ SIA "Verems" koklaukumā - piegādes kalendārajā mēnesī; AS "Latvijas Finieris" koklaukumā "Bolderāja" - piegādes ceturksnī, pa mēnešiem. Par līgumapjomu izpildi periodā, kopējam piegāžu apjomam iekļaujoties līgumā atrunātajās +/- novirzēs, pēc šī perioda, tiek aprēķināta piemaksa 6% apmērā no piegādāto sortimentu vērtības.

Pieraksties jaunumiem

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes