Finierkluču iepirkšana


Iepērkam finierklučus visā Baltijā

Saņem labāko cenas piedāvājumu finierklučiem un cirsmai


Aizpildi pieteikuma formu – mēs jums atzvanīsim!
.

Informācija meža īpašniekiem


Tavi koki būs drošās, atbildīgās rokās un vērtību ķēdē vairos valsts kopējo labklājību.

Uzzini vairāk par mūsu sadarbības procesu www.finierklucis.lv.

Riga Wood bērza saplāksnis tiek ražots tikai no legālas izcelsmes kokmateriāliem, kas iegūti Eiropas Savienībā

“Latvijas Finieris” atbalsta un ievēro ilgtspējīgas uzņēmējdarbības un attīstības principus, cienot bioloģisko daudzveidību, cilvēktiesības un starptautiskās saistības. Visi kokmateriāli, kas tiek izmantoti “Riga Wood” bērza saplākšņa ražošanā, ir legālas izcelsmes un atbilst ES kokmateriālu regulai un Latvijas Finiera kokmateriālu iepirkumu politikai. Kokmateriāli ir iegūti Eiropas Savienībā – Skandināvijas, Baltijas valstu un Somijas teritorijā tuvu “Latvijas Finiera” rūpnīcām Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā. Tie ir PEFC un FSC® sertificēti (FSC®C001599) un citi kontrolēti kokmateriāli. Kopš 2021. gada “Latvijas Finieris” kokmateriālus iepērk tikai no Eiropas Savienības dalībvalstīm.

FSC sertifikācijas statusi

"Latvijas Finieris" ir FSC® sertificēts (FSC-C001599). No FSC® sertificētiem piegādātājiem iepērkam bērza finierklučus tikai ar kādu no sertifikācijas statusiem: FSC 100%, FSC Mix Credit vai FSC Controlled Wood. Finierkluču kravas piegādes pavadzīmē norādāms sertifikācijas statuss un sertifikāta numurs.

Piemaksa pie cenas

No 2018.gada 1.jūlija veicam piemaksu pie cenas +1,50 EUR/m3 tikai par PEFC 100% certified sertificētiem finierklučiem, kas pieņemti uz šķirošanas līnijas. Finierkluču piegādātājiem, kuri nav sertificēti un/vai nepiegādā sertificētus (FSC 100%; FSC Mix Credit; FSC Controlled Wood; PEFC 100% Certified) finierkluču sortimentus, lūdzam aizpildīt un iesniegt Kokmateriālu pārdevēja pašdeklarāciju.

Vispārīgi dokumenti

Pirms sortimentu sagatavošanas lūdzam iepazīties ar mūsu kvalitātes prasībām (no 01.07.2021. jaunas!), Kokmateriālu iepirkšanas politiku un citu noderīgu informāciju. Piegādātājiem, kuri neveic FSC ® sertificētu kokmateriālu piegādes, pirms cirsmas izstrādes un kravas piegādes jāpārbauda Ciršanas apliecinājums Dabas datu pārvaldības sitēmas datu bāzē "Ozols" https://ozols.gov.lv/pub/ un, ja šajā datu bāzē kādam cirsmas nogabalam tiek uzrādīts "Biloloģiski vērtīgas teritorijas", tad no šādas cirsmas apaļie kokmateriāli netiks pieņemti. AS "Latvijas Finieris" un RSEZ SIA "Verems" bērza finierkluču iepirkšanas procesa ietvaros, saņemot piegādātās kravas pavaddokumentus, pēc īpašuma kadastra numura, dabas datu pārvaldības sistēmā "Ozols" tiks pārbaudīta aizsargājamu biotopu neesamība tajā. Koksne no biotopu teritorijām netiek pirkta!

Piegādes līgumi

Ikvienam meža īpašniekam piedāvājam iespēju noslēgt finierkluču piegādes līgumu, piegādēm uz koklaukumiem, ar šķirošanas līniju (Rīgā; Kuldīgā; Rēzeknē). Ja līgumā atrunātie piegādes apjomi tiek izpildīti, mēs nodrošinām piemaksu atbilstoši Piemaksu kritērijiem, kas spēkā ar 2020.gadu. AS "Latvijas Finieris" Bolderājas (Rīgā) un Kuldīgas koklaukumos finierkluču piegādes līgumu iespējams slēgt par kalendāro ceturksni. RSEZ SIA "Verems" koklaukumā (Rēzekne) piegādes līgumu iespējams slēgt par kalendāro mēnesi vai par kalendāro ceturksni.

Kontaktpersonas iepirkumiem mežā, pie ceļa

Latvijā:   Loģistikas speciālists (SELF Loģistika) (darba dienās no plkst.8:00 līdz 16:00), tālr. 29447643

Papildu informācija

Mob. tālr.: 26164638; e-pasts: uvis.dudins@finieris.lv un Mob. tālr.: 26476161; e-pasts: artis.podnieks@finieris.lv

Finierkluču piegādei dokumenti

Ciršanas apliecinājuma vai tam pielīdzināma kokmateriālu piederību un izcelsmi apliecinoša dokumenta kopija. Kokmateriālu īpašumtiesību iegūšanas dokumentu kopijas, ja kokmateriāli netiek iegūti savā īpašumā un/vai kokmateriālu pārdevēja pašdeklarācija. Katrai kravai pārvadājuma/attaisnojuma dokuments  (Pavadzīme/rēķins). Pašdeklarācija (LFVER), ja finierkluču piegādātājs nav sertificēts FSC un PEFC sistēmās un/vai nepiegādā sertificētus finierkluču sortimentus.

Jaunumi
Cenu izmaiņas

Ar 2023.gada 17.martu Bērza finierkluču iepirkšanas cenu izmaiņas AS "Latvijas Finieris" koklaukumos “Bolderāja” un “Kuldīga”, iepirkšanas punktos Skultes, Salacgrīvas un Mērsraga ostās, kā arī RSEZ SIA “Verems” koklaukumā un iepērkot finierklučus mežā, pie ceļa.

Finierkluči Mērsragā

No 2022.gada 7.novembra bērza finierklučus iepērkam arī Mērsraga ostā.

3,0 m bērza finierklucis

Ar 2022.gada 16.novembri iepirkšanas punktos Mērsraga, Salacgrīvas un Skultes ostās uzsākam iepirkt arī 3,0m nominālgaruma bērza finierklučus.

Finierklučus pērkam arī Vidzemē, ostās

AS “Latvijas Finieris” uzsāk bērza finierkluču iepirkšanu Skultes un Salacgrīvas ostās.

Ir pieejama jauna grāmata par Bērzu !

Iznākusi no somu valodas tulkota grāmata “Bērzu audzēšana un izmantošana”. Grāmatā apkopotas zināšanas par bērza audžu atjaunošanu, audzēšanu un koksnes ieguvi, kas balstītas uz ilgtermiņa pētījumiem un praktisko pieredzi. Lai arī Latvijas un Somijas daba atšķiras, vairums likumsakarību mežsaimniecībā ir vienādas. Tādēļ šī grāmata var kalpot par lielisku informācijas avotu visiem, kuri audzē un izmanto bērzu. Grāmata elektroniskā formātā ikvienam ir brīvi pieejama “Latvijas Finiera” mājas lapā, sadaļā “Dokumenti”. Par iespēju tikt pie grāmatas drukātās versijas lūgums sazināties ar Agri Meilertu (Tālr.: 28600122; e-pasts: agris.meilerts@finieris.lv).

Slēdzam piegādes līgumus

Tiek slēgti līgumi par bērza finierkluču piegādēm: RSEZ SIA "Verems" koklaukumā - piegādes kalendārajā ceturksnī vai arī mēnesī; AS "Latvijas Finieris" koklaukumā "Bolderāja" un/vai koklaukumā "Kuldīga" - piegādes kalendārajā ceturksnī (sadalījumā pa mēnešiem). Par līgumapjomu izpildi periodā, kopējam piegāžu apjomam iekļaujoties līgumā atrunātajās +/- novirzēs, pēc šī perioda, tiek aprēķināta piemaksa, atbilstoši Piemaksu kritērijiem, par pieņemto E un B šķiras sortimentu apjomu un to vērtību.

Pieraksties jaunumiem

Esmu iepazinies (-usies) ar Privātuma politiku un piekrītu datu apstrādei tās ietvaros.

Saņemt e-pastā cenu izmaiņas un citas aktualitātes