Paziņojumi

"Latvijas Finiera" konkursa "Zaļā klase" fināls

10. jūlijs, 2015

AS “Latvijas Finieris” gadskārtējā skolu jauniešu konkursa “Zaļā klase” fināls notiks šā gada 14.–15. jūlijā kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā.

Konkursā varēja piedalīties pamatskolas vecuma jaunieši no visām Latvijas skolām.

Finālā iekļuva šādas skolas: Aizputes vidusskola, Aknīstes pamatskola, Degumnieku pamatskola, Gaigalavas pamatskola, Krāslavas pamatskola, Limbažu 3. vidusskola, Meirānu Kalpaka pamatskola, Mežvidu pamatskola, Pastendes pamatskola, Pāvilostas vidusskola, Rēzeknes Katoļu vidusskola, Rīgas Valsts 1. Ģimnāzija, Varakļānu vidusskola, Vidagas Sikšņu pamatskola un Zantes pamatskola.

Pavisam konkursa noslēgumā piedalīsies 160 skolēni, tostarp no Lietuvas un Igaunijas, jo arī šajās kaimiņvalstīs atrodas “Latvijas Finiera” ražotnes.

Šoreiz “Latvijas Finieris” sadarbībā ar NOMAD.LV komandu aicināja skolēnus izpētīt bebru dažādi vērtējamo nozīmi ekosistēmā.

Kopš 2001. gada “Latvijas Finieris” rīko konkursus skolēniem, kuru mērķis ir rosināt interesi par meža nozari un veicināt izpratni par meža vērtību līdzsvarotības nozīmi viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā.

Konkursa noslēgums jau tradicionāli notiek pie jūras – kempingā “Abragciems”, kas ir viena no Latvijas atpūtas vietām, kur plīvo Zilais karogs, turklāt šogad atdzīta par tīrāko pludmali Latvijā.