Paziņojumi

"Latvijas Finieris" saņem "zaļās" elektroenerģijas izmantotāja sertifikātu

27. oktobris, 2010

2010. gada 26. oktobrī vides ministrs Raimonds Vējonis un "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Uldis Bariss oficiāli pasniedza "Latvijas Finierim" pirmo zaļās enerģijas izmantotāja sertifikātu "Powered by Green", kas apliecina, ka uzņēmums ikdienā izmanto elektroenerģiju, kuras ražošanā vismaz par 70% ir izmantoti atjaunojamie energoresursi, kas nerada oglekļa izmešus.

Šis sertifikāts apstiprina, ka "Latvijas Finieris" ir sociāli atbildīgs uzņēmums, jo rūpējas par apkārtējās vides saudzēšanu, izmantojot zaļo enerģiju. "Latvijas Finieris" ir pārliecināts, ka tas ir veids, kā uzņemties atbildību par apkārtējo vidi. "Powered by Green" zīme tiks novietota uz produkta iepakojuma un vēstīs produkta izmantotājiem par uzņēmuma rūpēm par videi draudzīgu un ilgtspējīgu darbību.

Latvijā arvien lielāka nozīme tiek piešķirta tam, cik augstas kvalitātes un videi draudzīgas izejvielas uzņēmumi izmanto savu produktu ražošanā. "Powered by Green" radīts, lai apliecinātu, ka ne vien izejvielas, bet arī izmantotā elektroenerģija ir tikusi ģenerēta dabai īpaši draudzīgā veidā. "Powered by Green" apliecina, ka izmantotā elektroenerģija ražota no atjaunojamajiem energoresursiem apkārtējai videi un atmosfērai draudzīgā veidā.