Paziņojumi

"Latvijas Finieris" nodibina uzņēmumu Turcijā

07. janvāris, 2013

2012. gada nogalē akciju sabiedrība "Latvijas Finieris" nodibināja produktu attīstības un tirdzniecības uzņēmumu Turcijā. Tas jau ir vienpadsmitais šāda veida "Latvijas Finiera" uzņēmums ārpus Latvijas.

Turcijas ekonomikas izaugsmes, tostarp būvniecības un transporta nozaru attīstības dēļ ir palielinājies pieprasījums pēc bērza saplākšņa. Turcija šobrīd ir "Latvijas Finiera" eksporta pieciniekā. Jaunā uzņēmuma uzdevums ir nodrošināt esošos un nākamos klientus ar kvalitatīvu produktu un servisu, izvērtējot viņu intereses un kopā attīstot nepieciešamos produktus.

Mārtiņš Lācis, AS "Latvijas Finieris” valdes loceklis, uzsver: "Turcijai ir liels izaugsmes potenciāls nākotnē un plašas tirdzniecības perspektīvas tuvējo reģionu valstīs. Turcijas uzņēmums ir loģisks "Latvijas Finiera" attīstības ceļa un uzdevuma – būt pieejamam visā pasaulē – turpinājums”.

Pēc provizoriskām aplēsēm "Latvijas Finieris" 2012. gadā kāpinājis saplākšņa ražošanas apjomu par 7%, salīdzinot ar 2011. gadu. Savukārt uzņēmuma apgrozījums 2012. gadā palielinājies par 6%, pārsniedzot 126 miljonus latu.