Paziņojumi

"Latvijas Finieris" aicina skolēnus sakopt savu zemi

19. marts, 2014

“Latvijas Finieris” ir izsludinājis gadskārtējo skolu jauniešu konkursu “Zaļā klase”. Konkursā ir aicināti piedalīties skolēni no visas Latvijas, tāpat arī no Lietuvas un Igaunijas, jo arī šajās kaimiņvalstīs atrodas uzņēmuma ražotnes.

Šogad “Latvijas Finieris” aicina skolēnus sakopt savu zemi – izpētīt labas un ilgtspējīgas mežsaimniecības principus un sagatavot interaktīvu materiālu par pētījuma laikā gūtajām zināšanām.

Konkursa nolikums ir publicēts “Latvijas Finiera” mājas lapā http://www.finieris.lv/lv/ilgtspeja/berzu-programma/sadarbiba-ar-skolam/zala-klase-2014 un portālā draugiem.lv http://www.draugiem.lv/zalaklase/.

Mājas darbi ir jāiesūta līdz 2014. gada 30. aprīlim, bet finālisti būs zināmi 9. maijā. Finālā iekļūs 14 labākās komandas, kas piedalīsies divu dienu konkursa noslēgumā kempingā „Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā šā gada 8.–9. jūlijā.

Meža dienu ietvaros jau vairākus gadus pēc kārtas “Latvijas Finieris” rīko ar meža dzīvi saistītus konkursus skolēniem. Pasākumu mērķis ir rosināt interesi par meža nozari kopumā un veicināt izpratni par meža vērtību nozīmi, kas izpaužas viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā.

“Abragciems” ir viena no Latvijas atpūtas vietām, kur plīvo Zilais karogs, apliecinot augstos kritērijus ūdens kvalitātes, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, kā arī labiekārtojuma un servisa jomās.