Paziņojumi

"Latvijas Finieris" aicina skolēnus apciemot bērzus un tā kaimiņus

30. janvāris, 2013

AS “Latvijas Finieris” ir izsludinājusi gadskārtējo skolu jauniešu konkursu “Zaļā klase”. Šogad konkursā ir aicināti piedalīties skolēni no visas Latvijas, tāpat arī no Lietuvas un Igaunijas, jo arī šajās kaimiņvalstīs atrodas uzņēmuma ražotnes.

Kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistiem “Latvijas Finieris” aicina skolēnus uzzināt un iepazīt bērzu un tā kaimiņus – augus, kukaiņus, dzīvniekus, kā arī to spēju pielāgoties sezonālajām pārmaiņām.

Konkursa nolikums ir publicēts “Latvijas Finiera” mājas lapā http://www.finieris.lv/lv/ilgtspeja/berzu-programma/sadarbiba-ar-skolam un portālā draugiem.lv http://www.draugiem.lv/zalaklase/.

Mājas darbi ir jāiesūta līdz 2013. gada 30. aprīlim, bet finālisti būs zināmi 10. maijā. Visi finālisti piedalīsies divu dienu konkursa noslēgumā kempingā „Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā šā gada 9.–10. jūlijā.

Meža dienu ietvaros jau vairākus gadus pēc kārtas “Latvijas Finieris” rīko ar meža dzīvi saistītus konkursus skolēniem. Pasākumu mērķis ir rosināt interesi par meža nozari kopumā un veicināt izpratni par meža vērtību nozīmi, kas izpaužas viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā.

“Abragciems” ir viena no Latvijas atpūtas vietām, kur plīvo Zilais karogs, apliecinot augstos kritērijus ūdens kvalitātes, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, kā arī labiekārtojuma un servisa jomās.