Paziņojumi

Latvijas Finierim - 20!

02. maijs, 2012

Šogad akciju sabiedrība "Latvijas Finieris” atzīmē 20 gadu jubileju! Jūtamies vienlaicīgi gan jauni – jo svinam akciju sabiedrības pastāvēšanas 20 gadus, gan arī pieredzes bagāti, jo lepojamies, ka saplākšņu ražošanas lietpratību, uzsāktu tālajā 1873.gadā, veiksmīgi īstenojam, attīstām un bagātinām. Gadiem un pat gadsimtam aizejot, "Latvijas Finieris” arvien stingrāk iesakņojas Latvijas saimnieciskajā dzīvē un ir izveidojies par vienu no vadošajiem bērza saplākšņa ražotājiem un piegādātājiem pasaulē.

Par uzņēmuma panākumiem jāpateicas darbinieku pašaizliedzīgajam darbam, kas "Latvijas Finiera” attīstībā ir ieguldījuši tik daudz, kā arī mūsu produkcijas pircējiem, kas ir palīdzējuši uzņēmumam augt un attīstīties.

Šo 20 gadu laikā "Latvijas Finieris”:

  • Saražojis vairāk nekā 3 miljonus kubikmetru saplākšņa produktu - tas ir apmēram 100 000 kravas mašīnas pilnas ar saplāksni
  • Izaudzējis 12 miljonus bērza stādu un apmežojis 1800 hektārus lauksaimniecībā neizmantoto zemju
  • Ik gadu eksportē 95% no saražotā saplākšņa uz vairāk nekā 50 valstīm
  • Izveidojies par ne tikai Latvijas, bet visas Baltijas ražotāju

Šis jubilejas gads sniedz mums iespēju atskatīties uz uzņēmuma 20 darbības gadiem, apzināties tā vēsturiskās saknes un dalīties ar uzņēmuma izaugsmes redzējumu.