Paziņojumi

"Latvijas Finiera" vadības paziņojums

15. oktobris, 2010

Ņemot vērā izskanējušo paziņojumu presē par akciju sabiedrības "Latvijas Finieris" akciju iegādi un līdzdalības iegūšanu, akciju sabiedrības "Latvijas Finieris" vadība sniedz komentārus saistībā ar šo jautājumu.

Par akciju sabiedrības "Latvijas Finieris" akciju iegādi interesējas regulāri, un tas nav nekas jauns. Vairums, tostarp starptautiskie koncerni, ir respektējuši akciju sabiedrības "Latvijas Finieris" akcionāru nostāju – nepaplašināt esošo akcionāru loku.

Līdz šim akcijas, kuras pārdeva kāds no akcionāriem, ir pirkuši esošie akcionāri, izmantojot savas pirmpirkuma tiesības. Krievijas konkurējošā saplākšņa ražošanas uzņēmuma publiskais piedāvājums – uzpirkt akcijas – pārsteidz ar savu agresivitāti un visatļautības demonstrējumu.

Novērtējot akciju sabiedrības "Latvijas Finieris" veiksmīgo izaugsmi un stabilo darbu, uzskatām, ka akcionāri prot un pratīs novērtēt savu līdzdalību akciju sabiedrībā arī ilgtermiņā un nepārdos savas akcijas un vēl jo vairāk šādas nekorektas un apšaubāmas rīcības uzņēmumam.

Dati par koncerna "Latvijas Finieris" darbību 2010. gada deviņos mēnešos:

  • Apgrozījums 78 miljoni latu
  • EBITDA 18 miljoni latu
  • Pārdots 148 tūkstoši kubikmetru saplākšņa
  • Darbinieku skaits 2049