Paziņojumi

"Latvijas Finiera" konkursa "Zaļā klase" fināls noslēdzies

11. jūlijs, 2014

Titulu "Zaļā klase 2014” un 750,00 eiro klases labiekārtošanai ieguva Pastendes pamatskolas komanda no Talsu novada, 2. vietu ieguva Mežvidu pamatskola no Kārsavas novada un 3. vietu – Blīdenes pamatskola no Brocēnu novada.

Pastendes pamatskolas skolotāja Madara Kārlsberga teic: „Tas bija super piedzīvojums, kas ilgi paliks atmiņā, un apkārtējiem – draugiem, radiem – šīs emocijas tiks stāstītas atkal un atkal.”

Pārējās skolas arī ir atzinīgi novērtētas, un novadi var lepoties ar savām skolām.

Konkursā var piedalīties visas Latvijas skolas, bet finālā tiek 16 skolas, tostarp pa vienai no Igaunijas un Lietuvas. Tas ir optimāls skaits, lai nodrošinātu pasākuma kvalitāti un servisu dalībniekiem.

Skolu mājas darbi tiek vērtēti pēc konkursa nolikumā aprakstītajiem kritērijiem. Tie, kuri nopelna vairāk punktus, arī iekļūst pirmajā 16-niekā.

„Mēs esam gandarīti un vēlamies turpināt strādāt ar tām skolām, kurām ir interese, kuras vēlas iepazīt un apgūt jauno vai jau aizmirsto, kuras novērtē un izmanto doto iespēju,” atzīst konkursa organizatori.

Divas dienas pie jūras ir "Latvijas Finiera” novērtējums un atzinība par skolēnu gribu mācīties un domāt par svarīgo pašu nākotnei.

AS “Latvijas Finieris” gadskārtējā skolu jauniešu konkursa “Zaļā klase” fināls notika kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā šā gada 8.–9. jūlijā.