Paziņojumi

"Latvijas Finiera" konkursa "Zaļā klase" fināls

02. jūlijs, 2014

AS “Latvijas Finieris” gadskārtējā skolu jauniešu konkursa “Zaļā klase” fināls notiks kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā šā gada 8.–9. jūlijā.

Konkursā varēja piedalīties pamatskolas vecuma jaunieši no visām Latvijas skolām. Finālā iekļuva šādas skolas: Aizputes vidusskola, Bejas pamatskola, Blīdenes pamatskola, Ciblas vidusskola, Dagdas vidusskola, Degumnieku pamatskola, Gaigalavas pamatskola, Krāslavas pamatskola, Limbažu 3. vidusskola, Meirānu Kalpaka pamatskola, Mežvidu pamatskola, Pastendes pamatskola, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Sējas pamatskola un Sikšņu pamatskola.

Pavisam konkursa noslēgumā piedalīsies 160 skolēni, tostarp no Lietuvas un Igaunijas, jo arī šajās kaimiņvalstīs atrodas “Latvijas Finiera” ražotnes.

Jānis Ciems, AS “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs: „“Zaļā klase” kā “Latvijas Finiera” produkts, kas vērsts uz jauniešu atraktīvu iesaisti izglītības procesā, ir pierādījis savu ilgtspēju un attīstības izaugsmi. Katru gadu arvien jauni dalībnieki no dažādiem reģioniem ir apliecinājums tam, ka šim pasākumam ir nākotne.”

Šogad “Latvijas Finieris” aicināja skolēnus sakopt savu zemi, izpētot labas un ilgtspējīgas mežsaimniecības principus.

Kopš 2001. gada “Latvijas Finieris” rīko konkursus skolēniem, kuru mērķis ir rosināt interesi par meža nozari un veicināt izpratni par meža vērtību līdzsvarotības nozīmi viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā.

Konkursa noslēgums jau tradicionāli notiek pie jūras – kempingā “Abragciems”, kas ir viena no Latvijas atpūtas vietām, kur plīvo Zilais karogs.