Paziņojumi

"Latvijas Finieris" Bērza programmai – 15

29. aprīlis, 2011

Atzīmējot “Latvijas Finiera” Bērza programmas piecpadsmito gadadienu, uzņēmuma rīkotajās Meža dienās 2011. gada 29. aprīlī pulcējās vairāk nekā 300 dalībnieku. Ikgadējais pasākums šoreiz notika Skrundas novada Rudbāržu pagasta “Lejniekos”. Astoņos hektāros bijušajā padomju raķešu poligonā, kas tagad pieder “Latvijas Finierim”, tika stādīti gan bērzi, gan egles.

Pasākumā piedalījās “Latvijas Finiera” un tā meitasuzņēmumu darbinieki, kā arī mediju un sabiedrisko organizāciju pārstāvji, gan tie, kam uzvārdā Bērzi un Bērziņi, gan bijušie un esošie meža politikas pārzinātāji, zinātnieki, kokrūpnieki, meža īpašnieki, kā arī dažādu nozaru pārstāvji, studenti un skolēni.

Meža dienu laikā klātesošie tika iepazīstināti ar “Latvijas Finiera” Bērza programmas vēsturi. Tika atklāts arī akmens par liecību darbam un Bērza programmas piecpadsmitajai jubilejai.

Akciju sabiedrības “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Juris Biķis, atklājot pasākumu, sacīja: „Kamēr augs bērzi, būs Latvija, kamēr būs Latvija, augs bērzi!”

Paldies tiem, kuri pagodināja ar savu klātbūtni bērza jubilejas pasākumu. Lai turpinām šo jauko tradīciju arī turpmāk visi kopā! 

Sk.  bildes