Paziņojumi

"Latvijas Finieris" Rīgā organizēs Eiropas koksnes plātņu ražotāju federācijas 2024. gada ikgadējo kopsapulci

06. jūnijs, 2024

Eiropas koksnes plātņu ražotāju federācijas (European Panel Federation – EPF) ikgadējā kopsapulce notiks Rīgā no 2024. gada 19. līdz 21. jūnijam. Lepojamies, ka šogad kopsapulces rīkošana uzticēta "Latvijas Finierim". Paredzams, ka trīs dienu pasākumā piedalīsies delegāti no 100 uzņēmumiem un 16 valstīm.

Katru gadu EPF aicina delegātus pētīt nozares dinamiku un prognozēt gaidāmos izaicinājumus. Šogad uzmanības centrā būs Ziemeļaustrumeiropas reģiona būtiskā loma nozarē un saplākšņa ražošanā. Pasākums sola bagātīgu programmu, piedāvājot dalībniekiem nenovērtējamu ieskatu nozares aktualitātēs un tendencēs.

Papildus diskusijām dalībniekiem būs iespēja apmeklēt "Latvijas Finiera" kokaudzētavu "Zābaki" un iepazīties ar jaunākajām investīcijām audzētavas paplašināšanā. Jaunās stādu uzglabāšanas tehnoloģijas ļaus attīstīt mežsaimniecību un samazinās gatavās produkcijas zudumus. Topošais ēku komplekss izcelsies ar koka konstrukciju risinājumiem un sniegs iespēju dažādu zinātnisko institūciju pārstāvjiem apkopot zināšanas un datus daudz plašākam koksnes kā materiāla pielietojumam nākotnē. Šīs zināšanas neapšaubāmi veicinās koksnes izmantošanu būvniecībā.

Pasākumu atbalsta “Surfactor”, “Siempelkamp”, “GOVI”, “Prefere Resins”, “Afry” un starptautiskā konsorcija projekts “VIOBOND”.

EPF Annual General Meeting 2024 atbalstītāji


 

VIOBOND projekts ir saņēmis finansējumu no Bioloģiski bāzēto nozaru kopuzņēmuma (JU) Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Horizon 2020” ietvaros, saskaņā ar dotācijas līgumu Nr. 101022987. JU saņem atbalstu no Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Horizon 2020” un Bioloģiski bāzēto nozaru konsorcija.

Viobond projekta atbalstītāji