Padome

Padome ir akciju sabiedrības "Latvijas Finieris" pārraudzības institūcija, kas pārstāv akcionāru intereses un LR Komerclikuma un uzņēmuma statūtos noteiktajos ietvaros uzrauga "Latvijas Finiera" valdes darbību. 

Uldis Biķis

AS "Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētājs

Uldis Biķis CEO

Uldis Biķis ir AS "Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētājs, līdz tam valdes priekšsēdētājs no 2004. gada, valdes loceklis no 1999. gada, mārketinga direktors, Apaļkoku iepirkuma dienesta direktora vietnieks, kokmateriālu iepirkuma aģents. "Latvijas Finierī" strādā kopš 1994. gada.

Beidzis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultāti, iegūstot mežistrādes inženiera diplomu.

Uldis Biķis vienlaikus ir Latvijas Darba devēju konfederācijas viceprezidents, Meža un koksnes produktu zinātniskās pētniecības centra padomes loceklis, SIA "VMF Latvija" padomes loceklis, Būvmateriālu ražotāju asociācijas valdes loceklis, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta valdes loceklis (2009-2017), kā arī pārstāv "Latvijas Finieri" vairākās citās profesionālās un sabiedriskās organizācijās Latvijā.

Juris Matvejs

AS "Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētāja vietnieks 

Juris Matvejs AS Latvijas Finieris padomes priekšsēdētāja vietnieks

Juris Matvejs ir AS "Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētāja vietnieks kopš 2010. gada, līdz tam valdes loceklis no 1998. gada, rūpnīcas "Lignums" un "Furniers" direktors, Ārējo sakaru daļas vadītāja vietnieks. "Latvijas Finierī" strādā kopš tā dibināšanas brīža – 1992. gada 2. oktobra.

Ar uzņēmuma pirmsākumu saistīts no 1987. gada, strādājot par  vecāko meistaru, vēlāk galvenā tehnologa vietnieku. Beidzis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības un mežtehnikas fakultāti, iegūstot kokapstrādes inženiera diplomu.

Jānis Staris

AS "Latvijas Finieris" padomes loceklis 

Jānis Staris ir AS "Latvijas Finieris" padomes loceklis kopš 2016. gada, līdz tam AS "Latvijas Finieris" ražošanas attīstības projektu vadītājs un no 1999. gada meitas uzņēmuma "Verems" RSEZ SIA valdes priekšsēdētājs.

Beidzis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības un mežtehnikas fakultāti, iegūstot meža inženiera diplomu.

Jānis Staris ir arī Rēzeknes Uzņēmēju biedrības padomes priekšsēdētāja vietnieks.
 

 

  Drukāt
Papildu informācija
  • Īsumā par "Latvijas Finieri" (LV, EN, FR)