Akcija - Bērza stādi

AS "Latvijas Finieri" izsludina akciju "Kvalitatīvu bērzu audzēšanas programma ilgtermiņā” un piedāvā iegādāties bērza ietvarstādus līdz 2 ha platību apmežošanai gadā ar atlaidi līdz 90 %.

Akcijas pamatuzdevums ir popularizēt bērza ietvarstādu kā kvalitatīva stādāmā materiāla izmantošanu Latvijā, kā arī, pastāvīgi sekojot līdzi bērza augšanas gaitai, uzlabot izaudzētā meža apjoma un koksnes kvalitātes rādītājus.

Akcija ir spēkā arī šobrīd un līdz 2020. gada 31. decembrim, piedāvājot katru gadu noteiktu apjomu bērza konteinerstādu. Par stādu pieejamību katram nākamajam gadam AS "Latvijas Finieris" informēs līdz attiecīgā gada 1. februārim.

Pašlaik notiek pieteikšanās 2016. gada sezonai, kā arī nākamajiem periodiem. Zvaniet kokaudzētavas "Zābaki" vadītājam Jānim Aļļim pa telefonu 29160845 vai sūtiet pieteikumus uz e-pastu: janis.allis@finieris.lv vai edmunds.purvins@finieris.lv

AS "Latvijas Finieris" patur tiesības kopā ar LVMI "Silava" pētniekiem audzes augšanas laikā apmeklēt iestādīto bērza mežu, lai veiktu mērījumus augšanas gaitas izmaiņu konstatēšanai.

Akcijas nolikums un noteikumi

Nākotnē "Latvijas Finieris" cer sagaidīt izaudzētos kvalitatīvos bērza apaļkokus un uzskata, ka spēs vislabāk novērtēt sasniegtos kvalitātes rādītājus.

  Drukāt
Kontaktinformācija

Jānis Aļļis
Tālr. 29160845

Edmunds Purviņš
(Kokaudzetāvas “Zābaki” vadītājs)
Tālr. 29463658

Atrašanās vieta kartē

GPS koordinātes:
N57° 8' 57.22"; E24°42' 58.59"

www.lfmezs.lv