"Latvijas Finiera" Meža dienas

15.09.2017

"Latvijas valsts 100-gadei un nākotnei" – ar šādu devīzi 2017. gada 14. septembrī tika aizvadītas kārtējās koncerna "Latvijas Finiera" Meža dienas, kas šogad notika uzņēmuma īpašumā Krimuldas pagasta "Zābakos". Kopīgi ar viesiem – "Latvijas Finieris" sadarbības partneriem un valsts institūciju pārstāvjiem – tika iestādīti vairāk nekā 150 kļavas un.

» Lasīt vairāk

Konkursā "Zaļā klase" triumfē rēzeknieši

06.07.2017

AS "Latvijas Finieris" gadskārtēji rīkotajā konkursā skolēniem "Zaļā klase" šogad uzvaras laurus plūca un 750,00 eiro lielo balvu klases labiekārtošanai ieguva Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda. Otrajā vietā ierindojās Blīdenes pamatskola, savukārt trešā vietā – Mežvidu pamatskola. Atzinīgi tika novērtētas arī pārējo, finālā iekļuvušo.

» Lasīt vairāk

Tīrākā pludmale Latvijā – kempingā "Abragciems"

15.06.2017

AS “Latvijas Finieris” kempings “Abragciems” jūnija sākumā ir atklājis sezonu un līdz pat 30. septembrim gaida atpūtniekus Latvijas tīrākajā pludmalē. Jau trešo gadu pēc kārtas šādu atzinumu Abragciems” ir saņēmis pasaulē populārākā tūrisma ekosertifikāta – Zilā Karoga – vērtēšanas ietvaros. Šogad, pateicoties kempinga darbinieku ieguldītajam.

» Lasīt vairāk

"Latvijas Finieris" 2016. gada darbības novērtējums

23.05.2017

Koncerns "Latvijas Finieris" 2016. gadā sasniedza 213,4 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9% vairāk, nekā 2015. gadā, savukārt pārdotais bērza saplākšņa apjoms pieauga līdz 260 000 m3. Jāatzīmē, ka tie ir līdz šim augstākie rādītāji uzņēmuma vēsturē. Pateicoties iepriekšējos gados veiktajām investīcijām ražošanas jaudu palielināšanā, arī šogad.

» Lasīt vairāk

Izmaiņas AS "Latvijas Finieris" vadības komandā

23.05.2017

Ir veiktas izmaiņas AS "Latvijas Finieris" valdē un padomē. Akcionāru sapulcē 12. maijā pieņemts lēmums uzņēmuma valdes locekļu skaitu palielināt no pieciem uz sešiem. Par jauno valdes locekli apstiprināts rūpnīcas "Lignums" direktors Māris Būmanis, viņam uzticot Produktu attīstības padomes vadību.Savukārt sakarā ar padomes locekļa Andra Pucēna.

» Lasīt vairāk

Papildu informācija
  • Īsumā par "Latvijas Finieri" (LV, EN, FR)