"Latvijas Finieris" atklāj saplākšņa rūpnīcu Igaunijā

14.11.2016

Koncerns "Latvijas Finieris" 2016. gada 15. novembrī atklāj jauno bērza saplākšņa rūpnīcu Igaunijā, uzsākot ražot saplākšņa produktu ar preču zīme "Rīga". Igaunija ir piemērs, kā veidot prognozējamu biznesa vidi, attīstīt ilgtspējīgu, uz zināšanām bāzētu mežsaimniecību, nodrošināt efektīvu zemes izmantošanu un ilgtermiņa sadarbību visiem procesā.

» Lasīt vairāk

"Latvijas Finieris" atklāj jaunu ražotni Rīgā

24.10.2016

"Latvijas Finieris" atklās jaunu impregnēšanas ražotni Rīgā 2016. gada 27. oktobrī. Tās celtniecību uzsāka pagājušā gada nogalē. Jaunajā ražotnē izmantos modernu un videi draudzīgu impregnētā papīra ražošanas tehnoloģiju ar augstāku pievienoto vērtību.Ieguldot 10 miljonus eiro, attiecīgā produkta ražošanas jauda ir dubultota, procesu apkalpos 12.

» Lasīt vairāk

Zaļā klase 2016

06.07.2016

Titulu „Zaļā klase 2016" un 750,00 eiro klases labiekārtošanai ieguva Daugavpils 12. vidusskolas komanda, 2. vietu - Gaigalavas pamatskola, bet 3. vietu – Pastendespamatskola.Pārējās skolas arī ir atzinīgi novērtētas, un novadi var lepoties ar tām.Konkursā var piedalīties visas Latvijas skolas, bet finālā tiek 16 skolas, tostarp pa vienai no.

» Lasīt vairāk

AEO saņem pirmais ražošanas uzņēmums Latvijā – "Latvijas Finieris"

27.06.2016

Viena no Eiropas Savienības (ES) muitas galvenajām prioritātēm ir uzlabot drošības pasākumus, paredzot stingrākus preču muitošanas noteikumus, vienlaikus nodrošinot ātrāku muitošanas procesu un izvairoties no neefektīvas preču kontroles. ES Muitas drošības programmas galvenais elements ir atzītā komersanta (AEO) sertifikāts – paaugstinātas.

» Lasīt vairāk

Zilais karogs atkal plīvo Abragciemā

26.05.2016

Pateicoties labai komandai un sadarbībai ar pašvaldības un citām valsts institūcijām 2016. gada 27. maijā Abragciema pludmalē jau 11 reizi pacels Zilo karogu.Zilais Karogs ir pasaules populārākais tūrisma ekosertifikāts. Zilā Karoga kritēriji ir sadalīti četrās grupās - vides izglītība un informācija, ūdens kvalitāte, apsaimniekošana un.

» Lasīt vairāk

Papildu informācija
  • Īsumā par "Latvijas Finieri" (LV, EN, FR)